Hizmetlerimiz

Rot Ayarı

Atmosfer Lastik olarak aracınızın rot ayarını bilgisayarlı makinamız ile uygulayarak sıfır hata ile işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Balans Ayarı

Atmosfer Lastik olarak aracınızın balans ayarını bilgisayarlı makinamız ile uygulayarak hata payını sıfıra indirgiyoruz.

Jant Düzeltme

Servisimizde bulunan tamir makinası ile klasik çelik, alüminyum alaşımlı, krom ve magnezyum jantların düzeltilmesi işlemlerini hassasiyetle uyguluyoruz.

Fren Testi

Aracınızda güvenliğinizi sağlayan en önemli bölüm olan fren sisteminin performansını hassasiyetle test edip gerekli düzeltmeleri uyguluyoruz.

Far Ayarı

Aracınızın far ayarını en doğru çözümü sunan makinalarla bilgisayarlı ortamda yapmaktayız. Atmosfer Lastik servisimizde yapılan tüm far ayar işlemleri garantimiz altındadır.

Nitrojen Gazı Basımı

Nitrojen gazı havadan daha sabit bir gaz olduğu için basınç kaybını azaltır. Bu sayede lastiklerde daha iyi bir verim sağlar. Servisimizde lastiklerinizi Nitrojen ile şişirebilirsiniz.

Lastik Tamiri

Atmosfer Lastik’te hem Mantar Yama (PRP) yöntemiyle hem de Takviyeli Yara Tamiri yöntemiyle aracınızın lastiklerinin bakım ve tamir işlemlerini ustalıkla uyguluyoruz.

Alt Takım Kontrolü

Uzman ekibimizin kontrolünde lift ile aracınızı kaldırarak alt takımını kapsamlı şekilde inceliyor ve aracınızın son durumu hakkında detaylı bir rapor çıkarıyoruz.